AMP sistēmas:


Uzņēmums SIA “AMP Sistēmas” piedāvā augstas kvalitātes PVC alumīnija logus, durvis, starpsienas, iekšdurvis, kā arī bīdamās durvis. Strādājam tikai ar vācu Rehau profiliem un Roto furnitūru.

Mūsu uzņēmums pastāv jau 12 gadus.

Logus ražojam te pat Mārupē. Katram klientam sniedzam individuālu pieeju, jo katrs klients mums ir svarīgs. Piedāvājam apkopes un remonta pakalpojumus. Garantiju vai konsultāciju noteikti neatteiksim un neatliksim uz vēlāku laiku . Strādājam tā, lai katrs mūsu klients būtu apmierināts un labprāt ieteiktu mūs saviem paziņām un draugiem.

Esam prasīgi pret sevi un atbildīgi pret Jums.

  • Uzņēmumā strādā arī Rehau sertificēta montāžas brigāde ,kas veic augstas kvalitātes montāžas darbus, atbilstoši Latvijas logu un durvju ražotāju asociācijas un Latvijas Būvnormatīvu prasībām.
  • Montāža ir viens no svarīgākajiem posmiem, lai logi kalpotu ilgmūžīgi.Piedāvājam arī bezmaksas logu un durvju mērīšanas pakalpojumus .
  • Šaubu nav, ka poļu bezgarantiju logi Jums izmaksās daudz lētāk, taču mēs esam par kvalitāti. Iesakām par kvalitāti maksāt uzreiz un nemeklēt lētāko ceļu, par ko iespējams nāksies nožēlot.
  • Mūsu birojā Jums ir iespēja iepazīties ar uzņēmuma produkciju, kā arī aplūkot dažāda tipa logu paraugus.

Strādājam, pieņemam pasūtījumus visā Latvijas teritorijā.
Gaidīsim jūs mūsu birojā Mārupē.

Uz tikšanos!